Excursie Thomashuis onderbouw

Op donderdag 10-02-2011 bezoeken de leerlingen van de onderbouw het Thomashuis in Zandvoort. Dit is een kleinschalige woonvoorziening voor mensen met een verstandelijke/lichamelijke beperking. Nicole Troost, de moeder van onze leerling Sara, werkt hier. Nicole en de bewoners laten onze leerlingen zien hoe zij wonen en leven. Natuurlijk laten ze ook de voertuigen zien waarin de bewoners worden vervoerd. Zo is er een speciale fiets waarin mensen die niet kunnen lopen worden vervoerd en een speciale auto.
Nicole heeft eerder met een bewoner bij ons lessen gegeven over gebarentaal.
Voor meer informatie over het Thomashuis: www.thomashuiszandvoort.nl.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *