Methode Alles-in-1

Dit is een voorname methode die door onze leerlingen in de bovenbouw wordt gebruikt. Deze methode is relatief nieuw en bijzonder: er wordt gewerkt met reële thema’s in plaats van afzonderlijke vakken, er kan op zes niveaus worden gewerkt, er is een grote rijkdom aan opdrachten die hoofd, hart en handen prikkelen en het materiaal is gevarieerd. Dit zijn vakken die in samenhang zijn verwerkt: taal (waaronder ook spelling, grammatica en begrijpend lezen), Engels, aardrijkskunde, geschiedenis, kennis der natuur, cultuur, techniek en alle expressievakken.
Inmiddels staat ook vast dat de methode volledig ‘kerndoelproef‘ is.
Aantrekkelijk en ‘binnen de regels’ gaan hier dus goed samen!
Wilt u meer weten? Op deze website vindt u meer informatie: www.alles-in-1.org. Hier kunt u onder andere een beschrijving vinden van alle thema’s en een kijkje nemen bij de leerlingopdrachten.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *